Znajdź nas:

fb


Organizator konkursu:

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

SAiP VLO

Patroni konkursu:

Polskie Towarzystwo Fizyczne
Oddział Krakowski

OK PTF


Wydział Fizyki, Astronomii
i Informatyki Stosowanej
Uniwersytetu Jagiellońskiego

FAIS UJ

Pismo dla nauczycieli
i studentów fizyki
oraz uczniów

Foton


Polecamy:

Ogólnopolski
Konkurs Nauk
Przyrodniczych

Swietlik



Zwycięzcy

2003  2004  2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017


Lwiątko 2017

Klasa 1-2 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Adam DankowiakowskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 STOWarszawa140,00hiperon
Jakub KądziołkaGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3Gliwice140,00hiperon
Kacper KrawiecZespół Szkół nr 82Warszawa140,00hiperon
Piotr SienkiewiczZSS Gimnazjum im. Armii KrajowejDąbrowa Białostocka140,00hiperon
5.H. H. (*)Zespół Szkół nr 51Warszawa138,00hiperon
6.Piotr JasińskiSpołeczne Gimnazjum nr 27 STOWarszawa137,50hiperon
7.E. O.Gimnazjum nr 2Kolbuszowa136,25hiperon
8.Kamil Fahmi AminGimnazjum nr 11Lublin135,00hiperon
9.Jeremi MolakGimnazjum nr 44Warszawa134,75hiperon
10.Tytus PuzianowskiLO i Gimnazjum Władysława IVWarszawa133,75hiperon
Filip NogajZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Radom133,75hiperon
Paweł PastwaZespół Szkół nr 1Jastrzębie-Zdrój133,75hiperon
Stanisław NowakowskiZespół Szkół nr 14Wrocław 133,75hiperon
Jeremiasz PreissZespół Szkół nr 14Wrocław 133,75hiperon

Klasa 3 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Mateusz WiniarskiZespół Szkół OgólnokształcącychKrosno150,00hiperon
2.Wiktor JaśniakZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz141,25hiperon
3.J. M.Zespół Szkół Politechniki ŁódzkiejŁódź133,75hiperon
4.J. B.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz133,50hiperon
5.Daniel KrajewskiZespół Szkół nr 118 im. Joachima LelewelaWarszawa132,00hiperon
Łukasz KrzempekGimnazjum nr 1Wrocław132,00hiperon
7.Michał KierulGimnazjum nr 2Wschowa131,25hiperon
8.Bartłomiej BrudnowskiZespół Szkół w ŻółtańcachChełm130,00hiperon
Rafał StepulakZPO nr 1Międzyrzec Podlaski130,00hiperon
Mikołaj WalickiGimnazjum nr 9Lublin130,00hiperon

Klasa I liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Tomasz TomaszewskiLiceum OgólnokształcącePłock128,75hiperon
2.Łukasz MajsiakLiceum Ogólnokształcące Nr 3Wrocław126,75hiperon
3.Michał MaszkowskiZespół Szkół nr 82Warszawa121,25kaon
4.Piotr SawickiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin120,00kaon
5.Jakub JendrykaZespół Szkół Akademickich Politechniki Wroc.Wrocław116,25kaon
Adam WątrobaIV Liceum OgólnokształcąceRzeszów116,25kaon
7.Jan SobkówZespół Szkół Akademickich Politechniki Wroc.Wrocław115,75kaon
8.Wojciech KolesińskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin115,00kaon
9.Jakub KaminskiLiceum Ogólnokształcące Nr 3Wrocław112,50kaon
10.Witold KimlaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 11Gliwice108,75kaon

Klasa II liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Wojciech SzymańskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Radom121,25kaon
2.Tomasz ChedaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Radom118,75kaon
3.Przemysław PodleśnyII Liceum OgólnokształcąceLubartów115,00kaon
4.Mateusz GłuchIII Liceum OgólnokształcąceKatowice113,75kaon
5.Magdalena OgonowskaZespół Szkół nr 82Warszawa113,50kaon
6.Antoni PrusV Liceum OgólnokształcąceKraków111,25kaon
7.Rafał KotasZespół Szkół nr 1Pszczyna108,75kaon
8.Adam SteciukII Liceum OgólnokształcąceRzeszów105,75kaon
9.Michał OpanowiczLiceum Ogólnokształcące Nr 3Wrocław105,50kaon
Łukasz WitkowskiII Liceum OgólnokształcąceDąbrowa Górnicza105,50kaon

Klasa III liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.R. Ć.Zespół Szkół LicealnychLeżajsk132,25hiperon
2.Bartosz DzięciołZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin120,00kaon
3.Mikołaj KałdanZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz117,50kaon
4.Juliusz NeumanZespół Szkół Politechniki ŁódzkiejŁódź116,25kaon
5.Dominik MaciągII Liceum OgólnokształcąceRzeszów114,00kaon
6.Dawid WalasLiceum OgólnokształcąceStaszów112,50kaon
7.Roman KorsakIII LO im. Unii LubelskiejLublin109,25kaon
8.Rafał SzczepanikZespół Szkół Politechniki ŁódzkiejŁódź108,75kaon
9.Wojciech KosiorZespół Szkół Społecznych Nr 1Tarnobrzeg106,50kaon
10.S. K.Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum Władysława IVWarszawa106,25kaon


Jeśli w nazwisku zwycięzcy wystepuje błąd, prosimy o poinformowanie nas - wysyłając e-mail lub przez formularz kontaktowy.
(*) - W przypadku uczniów, którzy nie wyrazili zgody na publikację imienia i nazwiska, podano inicjały.
Wróć do góry

Lwiątko 2016

Klasa 1-2 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Tomasz ŚlusarczykZSOI nr 1 Gimnazjum 15Kraków146,25hiperon
2.Mateusz WiniarskiZespół Szkół OgólnokształcącychKrosno143,75hiperon
3.Wiktor JaśniakZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz138,75hiperon
4.Jan MollZespół Szkół Politechniki ŁódzkiejŁódź136,25hiperon
5.Paweł MuchaGimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa135,00hiperon
Karol JaremczakZespół Szkół Ogólnokształcących nr 2Słupsk135,00hiperon
7.Paweł AdamczykZespół Szkół nr 3Jastrzębie-Zdrój133,75hiperon
8.Michał JungZespół SzkółUrszulin132,50hiperon
J. K.Publiczne Gimnazjum nr 15Łódź132,50hiperon
10.Grzegorz ChrostekZespół Szkolno - Gimnazjalny nr 1Kęty131,00hiperon

Klasa 3 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Marcin WolskiZespół Szkół im.ks. A. KwiatkowskiegoBychawa132,50hiperon
P. C.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Szczecin132,50hiperon
Wojciech KolesińskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin132,50hiperon
4.Szymon KuśPijarskie Gimnazjum Królowej PokojuŁowicz125,00hiperon
5.Krzysztof JajeśnicaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 10Poznań123,75kaon
6.J. S.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Poznań120,50kaon
7.A. G.Gimnazjum Władysława IVWarszawa120,00kaon
8.Łukasz MajsiakGimnazjum nr 16Wrocław119,50kaon
9.Mateusz KandyboGimnazjum Nr 14 im. H.KołłątajaWrocław118,75kaon
Jan KwiecieńZSZ nr 14Wrocław118,75kaon

Klasa I liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Przemysław PodleśnyII Liceum Ogólnokształcące im. P. FirlejaLubartów126,25hiperon
2.M. D.I Liceum OgólnokształcąceLublin119,75kaon
3.Michał LemańskiI Liceum Ogólnokształcące im. T. KościuszkiWieluń116,00kaon
4.A. R.Liceum Ogólnokształcące Władysława IVWarszawa115,00kaon
Piotr BielakIII LO im. Unii LubelskiejLublin115,00kaon
6.Wojciech RadzimowskiI Liceum Ogólnokształcące im. St. DuboisKoszalin113,25kaon
7.W. SZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. J. KochanowskiegoRadom112,50kaon
Mateusz GłuchIII Liceum Ogólnokształcące im. A. MickiewiczaKatowice112,50kaon
Krzysztof OliwaI Liceum Ogólnokształcące im. E. DembowskiegoGliwice112,50kaon
10.Dominik BorysZSO nr 2Ruda Śląska110,00kaon

Klasa II liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Dawid WalasLiceum Ogólnokształcące im. ks. kard. S. WyszyńskiegoStaszów131,25hiperon
2.B. R.V Liceum OgólnokształcąceKraków117,50kaon
3.A. O.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. J. KochanowskiegoRadom117,00kaon
4.Mikołaj KałdanZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz115,00kaon
5.Przemysław RusztynI Społeczne Liceum im. Unii EuropejskiejZamość113,25kaon
6.M. B.V Liceum OgólnokształcąceKraków111,25kaon
Rafał ĆwiekZespół Szkół Licealnych im. B. ChrobregoLeżajsk111,25kaon
8.Mariusz SobczakII Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka ISzczecin110,00kaon
9.Tomasz BakaI Liceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSiedlce109,50kaon
10.Patryk RachwałLiceum Ogólnokształcące nr III im. A. MickiewiczaWrocław107,50kaon

Klasa III liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Wojciech DębowskiXII Liceum Ogólnokształcące im. St. WyspiańskiegoŁódź118,75kaon
2.Piotr KubalaI Liceum Ogólnokształcące im. K. BrodzińskiegoTarnów117,50kaon
3.Wojciech WawrówLiceum Ogólnokształcące św. Marii MagdalenyPoznań112,50kaon
4.Jakub BilskiI Liceum OgólnokształcąceRadzyń Podlaski112,00kaon
5.Marcin KoźbialXXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. CzackiegoWarszawa111,25kaon
6.Adam KuczZespół Szkół nr 2Rybnik110,00kaon
7.Wojciech SzwarcZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin108,75kaon
8.Kacper StopaZespół Szkół OgólnokształcącychKrosno106,75kaon
9.Mateusz WinnyZespół Szkół nr 2Rybnik106,00kaon
10.Krzysztof RożałowskiV Liceum Ogólnkształcące w ZSO nr 11Gliwice105,50kaon

Wróć do góry

Lwiątko 2015

Klasa 1-2 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Łukasz MajsiakGimnazjum nr 16Wrocław132,00hiperon
Jan SobkówGimnazjum nr 29Wrocław132,00hiperon
3.Adrian GóreckiLiceum i Gimnazjum im. Władysława IVWarszawa128,75hiperon
4.Michał MaszkowskiZespół Szkół Nr 61 im. Tadeusza ReytanaWarszawa127,50hiperon
5.Krzysztof JajeśnicaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 10Poznań127,00hiperon
6.Kacper KordekZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Racibórz125,00hiperon
7.Adam BacGimnazjum przy SLO nr 4 im. Batalionu AK „Parasol”Warszawa124,50kaon
8.Piotr FilipiakZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin122,50kaon
Kamil ZembaczyńskiGimnazjum Zgromadzenia Córek Bożej MiłościBielsko-Biała 122,50kaon
10.Robert KazimirekPubliczne Gimnazjum nr 2 SportoweTarnowskie Góry120,00kaon

Klasa 3 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Michał SiennickiGimnazjum Dwujęzyczne im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa140,00hiperon
Adam SteciukZespół Szkół Publicznych nr 2 Narciarska Szkoła Sportowa Gimnazjum nr 2Ustrzyki Dolne140,00hiperon
3.Maciej MaruszczakZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin135,00hiperon
4.Wojciech SzymańskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. J. KochanowskiegoRadom133,75hiperon
Paweł TyrnaGimnazjum i Liceum Tow. Szkolnego im. M.RejaBielsko-Biała133,75hiperon
6.A. K.Zespół Szkół Publicznych w ChylicachKonstancin - Jeziorna128,75hiperon
7.Jacek HożejowskiZespół Szkół Sióstr NazaretanekKielce128,00hiperon
8.A. K.Zespół Szkół nr 14Wrocław126,25hiperon
9.Michał OpanowiczGimnazjum nr 23Wrocław125,00hiperon
Paweł SałoszZespół Szkół Publicznych nr 2, Narciarska Szkoła Sportowa Gimnazjum nr 2Ustrzyki Dolne125,00hiperon

Klasa I liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Patryk RachwałLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław143,75hiperon
2.Juliusz NeumanZespół Szkół Politechniki ŁódzkiejŁódź143,25hiperon
3.Rafał ĆwiekZespół Szkół Licealnych im. Bolesława ChrobregoLeżajsk140,00hiperon
4.Dawid WalasLiceum Ogólnokształcące im. ks. kard. S.WyszyńskiegoStaszów135,00hiperon
5.Arkadiusz RybskiZespół Szkół Politechniki ŁódzkiejŁódź133,25hiperon
6.Mariusz SobczakII Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka ISzczecin132,00hiperon
7.Rafał BistronV Liceum OgólnokształcąceKraków131,25hiperon
8.Mariusz MusV Liceum OgólnokształcąceKraków128,75hiperon
9.Michał PychtinZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin128,25hiperon
10.Maciej KasprzykZespół Szkół Ogólnokształcących nr 2Olsztyn126,25hiperon

Klasa II liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.A. K.Zespół Szkół nr 2Rybnik130,00hiperon
Konrad TopolskiZespół Szkół OgólnokształcącychZaklików130,00hiperon
3.P. T.IV Liceum OgólnokształcąceRzeszów127,50hiperon
4.Marcin KoźbialXXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. CzackiegoWarszawa125,00hiperon
5.Wojciech SzwarcZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin122,50kaon
6.Mateusz BronikowskiZespół Szkół nr 1 im. Powstańców ŚląskichRybnik120,00kaon
Krzysztof FilipiakZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin120,00kaon
8.Michał GalaZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10Gliwice117,00kaon
9.Bartlomiej JóźkówZespół Szkół Ogólnokształcących nr IIOpole116,00kaon
10.Wojciech CiszewskiI Liceum Ogólnokształcące im. M. KonopnickiejSuwałki114,00kaon

Klasa III liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Wojciech ZwolińskiLO nr II im. J ChreptowiczaOstrowiec Św.135,00hiperon
2.Wojciech DubielI Liceum Ogólnokształcące im. Kr. St. LeszczyńskiegoJasło126,75hiperon
3.Daniel GutowskiLiceum Ogólnokształcące im. C. K. NorwidaOstrołeka126,25hiperon
4.Bartosz EkiertGdańskie Szkoły AutonomiczneGdańsk125,00hiperon
Maciej PiotrowskiZespół Szkół nr 2Rybnik125,00hiperon
6.Michał DauenhauerZespół Szkół Politechniki ŁódzkiejŁódź122,50kaon
Grzegorz KotyszZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10Gliwice122,50kaon
Maciej KucharskiZespół Szkół nr 14Wrocław122,50kaon
9.Tomasz NecioLiceum Ogólnokształcące w ZSOLidzbark Warmiński121,25kaon
Tomasz SalaV Liceum OgólnokształcąceKraków121,25kaon

Wróć do góry

Lwiątko 2014

Klasa 1-2 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Mieszko PasierbekGimnazjum nr 1Cieszyn138,75hiperon
2.A. K. (*)Gimnazjum im. ks. Jana TwardowskiegoKonstancin-Jeziorna133,75hiperon
Przemysław PodleśnyZespół Szkół im. Księdza Kardynała Stefana WyszyńskiegoKamionka133,75hiperon
Michał ZygarowiczZespół Szkół OgólnokształcącychKrosno133,75hiperon
5.Wojciech SzymańskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Jana KochanowskiegoRadom132,50hiperon
6.Piotr FutymskiZespół Szkół Zakonu PijarówPoznań131,25hiperon
7.Adam RempałaLO i Gimnazjum Władysława IVWarszawa130,00hiperon
8.Rafał TymkówZSZ nr 14Wrocław129,75hiperon
9.Adam SteciukZespół Szkół Publicznych nr 2 NSS Gimnazjum nr 2Ustrzyki Dolne128,75hiperon
Kornel KsiężakZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Szczecin128,75hiperon
Maciej MaruszczakZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin128,75hiperon

Klasa 3 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Krzysztof KacprzykLO i Gimnazjum Władysława IVWarszawa137,50hiperon
2.Tomasz BakaZespół Szkół nr 1 w Siedlcach, PG 5Siedlce136,25hiperon
3.Filip SmoleńskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin132,50hiperon
4.Katarzyna MiernikiewiczGimnazjum nr 1 im. Hugona Dionizego SteinhausaWrocław128,75hiperon
5.Jakub MikołajewskiGimnazjum nr 1 im. Tadeusza KościuszkiWolsztyn128,50hiperon
6.Mikołaj KałdanZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz127,25hiperon
7.Adrian KoźlukZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin126,25hiperon
8.Piotr WojtyniakMiejskie Gimnazjum im. I.J. PaderewskiegoChodzież125,25hiperon
9.Jakub BogutaGimnazjum im. Św. Stanisława KostkiLublin125,00hiperon
10.Hubert DąbrowskiLO i gimnazjum Władysława IVWarszawa123,75kaon
P. P.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin123,75kaon

Klasa I liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Adam KuczZespół Szkół nr 2Rybnik131,25hiperon
2.P. T.IV Liceum Ogólnokształcące im. M. KopernikaRzeszów107,50kaon
3.Wojciech KlemensV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała105,75kaon
4.Piotr KubalaI Liceum OgólnokształcąceTarnów102,00kaon
5.Wojciech SzwarcZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin101,25kaon
P. Ż.ZSO numer 1Gdynia101,25kaon
7.Michał KrukII Liceum OgólnokształcąceRzeszów100,75kaon
8.Mateusz KukurykaIII LO im. Unii LubelskiejLublin100,00kaon
9.R. B.I Liceum OgólnokształcąceLublin99,25taon
10.Ł. Ś.ZSO numer 1Gdynia97,75taon

Klasa II liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Wojciech DubielI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława LeszczyńskiegoJasło123,25kaon
2.Artur SiepietowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława LeszczyńskiegoJasło122,25kaon
3.Filip PlataZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Jana KochanowskiegoRadom121,25kaon
4.Bartosz EkiertGdańskie Szkoły AutonomiczneGdańsk116,25kaon
Piotr ŁubisPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejŁódź116,25kaon
6.Bartosz SójkaLiceum Ogólnokształcące nr 3 im. Adama MickiewiczaWrocław113,75kaon
7.Daniel GutowskiII Liceum Ogólnokształcące im. C. K. NorwidaOstrołęka111,25kaon
8.Andrzej PrzybylskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Jana KochanowskiegoRadom111,00kaon
9.Wojciech ZwolińskiLiceum Ogólnokształcące nr II im. J. ChreptowiczaOstrowiec Świętokrzyski110,00kaon
Jarosław MacnarZespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. A. WitkowskiegoJarosław110,00kaon

Klasa III liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Grzegorz AdamskiZS Nr 1 - Gimnazjum i Liceum im. ks. P. SkargiSzamotuły135,00hiperon
2.Adam KrasuskiII Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny ModrzejewskiejPoznań130,00hiperon
3.Paweł CzajkaZS UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń126,25hiperon
4.M. W.I Liceum OgólnokształcąceLublin123,50kaon
5.M. N.VIII Liceum OgólnokształcąceKatowice120,00kaon
6.Maciej BlicharskiZSZ nr 14Wrocław118,75kaon
7.Andrzej PisarekZespół Szkół OgólnokształcącychKrosno118,50kaon
8.Wojciech SzkółkaII Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza MorawskiegoPrzemyśl117,50kaon
9.Paweł ZaleckiV Liceum OgólnokształcąceKraków115,00kaon
10.Radosław MalikZespół Szkół nr 2Rybnik114,75kaon

Wróć do góry

Lwiątko 2013

Klasa 1-2 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Dawid WalasPubliczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIRytwiany140,00hiperon
2.Krzysztof WilczekZespół Szkół Sióstr NazaretanekKielce135,00hiperon
3.Jan RównickiAkademicki Zespół Szkół OgólnokształcącychChorzów129,00hiperon
4.Piotr WójcikGimnazjum nr 1 im. Janusza KusocińskiegoOstrołęka125,75hiperon
5.Karolina DychaGimnazjum im Łączniczek Armii KrajowejJózefów125,00hiperon
Katarzyna MiernikiewiczGimnazjum nr 1 im. H.D. SteinhausaWrocław125,00hiperon
7.Mateusz SieniawskiZSO nr 1 Gimnazjum nr 2Olsztyn123,75kaon
8.Krzysztof Kacprzyk58 Gimnazjum im. Władysława IVWarszawa120,00kaon
Bartosz PiątkowskiSpołeczne Gimnazjum im. Polskich NoblistówKwidzyn120,00kaon
10.Adrian KoźlukZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin118,75kaon
Jan MurawskiI LO i Publiczne Gimnazjum nr 6Łomża118,75kaon

Klasa 3 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Piotr KubalaGimnazjum Nr 2 im. Mikołaja KopernikaTarnów137,25hiperon
2.Adam KuczII Liceum Ogólnokształcące z OD im. A. Frycza ModrzewskiegoRybnik127,50hiperon
3.Seweryn PanekGimnazjum nr 16 im. Stefana BanachaBielsko-Biała125,75hiperon
4.Michał PestkaIII Liceum OgólnokształcąceGdynia125,00hiperon
5.Tomasz DybowskiGimnazjum nr 1 im. Józefa WybickiegoLębork122,50kaon
Krzysztof KodrzyckiGimnazjum nr 1 im. Józefa WybickiegoLębork122,50kaon
Stanisław TomaszczykGimnazjum nr 1 im. Józefa WybickiegoLębork122,50kaon
Marcin SidorowiczZespół Szkół nr 14Wrocław122,50kaon
9.Karol BąkZespół Szkół Ogólnokształcących im. O.BalzeraZakopane121,00kaon
10.Wojciech KlemensLiceum i Gimnazjum Towarzystwa Szkolnego im. M. RejaBielsko-Biała119,50kaon

Klasa I liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Maciej KucharskiZespół Szkół nr 14Wrocław141,25hiperon
2.Michał Dauenhauer Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejŁódź125,00hiperon
3.Bartosz EkiertGdańskie Szkoły AutonomiczneGdańsk122,50kaon
4.Bartosz SojkaLiceum Ogólnokształcące nr 3Wrocław120,00kaon
5.Piotr GajdzicaII Liceum Ogólnokształcące im. M. KopernikaCieszyn117,50kaon
Michał KopytII Liceum Ogólnokształcące im. prof. K. MorawskiegoPrzemyśl117,50kaon
7.Grzegorz KotyszZespół Szkół Ogólnokształcących nr 10Gliwice115,00kaon
8.Jarosław MacnarZespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. A. WitkowskiegoJarosław113,50kaon
9.Martyna SiejbaZespół Szkół nr 14Wrocław112,50kaon
10.Piotr KozimorI Liceum Ogólnokształcące im. KENSanok112,00kaon

Klasa II liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Karol PrzydatekLiceum Ogólnokształcące nr IIIOstrowiec Świętokrzyski140,00hiperon
2.Bartosz SzafraniecLiceum Ogólnokształcące nr IIIOstrowiec Świętokrzyski135,00hiperon
Przemysław SzafraniecLiceum Ogólnokształcące nr IIIOstrowiec Świętokrzyski135,00hiperon
4.Grzegorz AdamskiZS nr 1 - Gimnazjum i Liceum im. ks. SkargiSzamotuły131,25hiperon
5.Paweł ZaleckiV Liceum OgólnokształcąceKraków125,00hiperon
6.Adam KrasuskiII Liceum OgólnokształcącePoznań123,75kaon
Mateusz MichalewskiPrywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej JadwigiLublin123,75kaon
Konrad WilczyńskiZespół Szkół nr 61 im. T. ReytanaWarszawa123,75kaon
9.Miłosz Mazurkiewicz-DubieńskiI Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-CurieZłotów118,75kaon
10.Mateusz WarownyI Liceum Ogólnokształcące im. St. StaszicaLublin117,00kaon

Klasa III liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Kacper OreszczukZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. J. KochanowskiegoRadom138,75hiperon
2.Michał SułekZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin123,75kaon
3.Katarzyna KosowskaLO im. Armi KrajowejBiałobrzegi123,50kaon
Tomasz TokarskiI Liceum Ogólnokształcące im. J. SmoleniaBytom123,50kaon
5.Mateusz ZielińskiZS UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń121,25kaon
6.Grzegorz RajchelV Liceum OgólnokształcąceKraków117,50kaon
7.Marcin BąkZespół Szkół Społecznych nr 1Tarnobrzeg116,25kaon
Wojciech PachutaZespół Szkół Społecznych nr 1Tarnobrzeg116,25kaon
9.Piotr JabłońskiI Liceum Ogólnokształcące im. W. OrkanaLimanowa113,75kaon
10.Robert FerensII Liceum Ogólnokształcące z OD im. A. Frycza ModrzewskiegoRybnik111,25kaon

Wróć do góry

Lwiątko 2012

Klasa 1-2 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Piotr KubalaGimnazjum nr 2 im. Mikolaja KopernikaTarnów140,75hiperon
2.Konrad TopolskiZespół Szkół OgólnokształcącychZaklików140,00hiperon
3.Marcin KoźbiałSzkoły Sióstr Felicjanek
im. bł. M. Angeli Truszkowskiej
Warszawa137,50hiperon
4.Stanisław TomaszczykGimnazjum nr 1 im. P. WybickiegoLębork135,00hiperon
Tomasz DybowskiGimnazjum nr 1 im. P. WybickiegoLębork135,00hiperon
6.Michał FilipiukGimnazjum 1 im. Powstańców WarszawyPiaseczno134,75hiperon
7.Wojciech ProcGimnazjum nr 1 im. P. WybickiegoLębork132,50hiperon
8.Adam KuczZespół Szkół nr 2Rybnik130,00hiperon
Tomasz DzięciołGimnazjum im. płk. K. ZenkteleraBuk130,00hiperon
10.Mateusz SieniawskiGimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. K.I. Gałczyńskiego
Olsztyn128,75hiperon
Jolanta MędykZespół Szkół OgólnokształcącychZaklików128,75hiperon

Klasa 3 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Konrad MajewskiGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42Warszawa141,25hiperon
2.Adam Nałęcz JaweckiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 STOWarszawa137,50hiperon
3.Kamil KaczmarekZSO nr 10, Gimnazjum DwujęzycznePoznań136,25hiperon
4.Paweł SoleckiGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42Warszawa134,50hiperon
5.Filip MoldzyńskiZespół Szkół nr 51 im. Ignacego DomeykiWarszawa134,25hiperon
6.Konrad PaluszekGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42Warszawa131,25hiperon
7.Ewa ZielińskaZespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń130,00hiperon
8.Aleksander KrochmalGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42Warszawa127,50hiperon
Mateusz TrzaskaPubliczne GimnazjumBiałobrzegi127,50hiperon
Maciej KucharskiZespół Szkół nr 14Wrocław127,50hiperon
Bartosz SójkaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Jelenia Góra127,50hiperon

Klasa I liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Paweł ZaleckiV Liceum OgólnokształcąceKraków137,50hiperon
2.Grzegorz AdamskiGimnazjum i Liceum im. ks. P. SkargiSzamotuły123,75kaon
3.Adam SzwajcowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Marcina KromeraGorlice119,50kaon
4.Jakub LawrynII Liceum OgólnokształcąceGdynia118,50kaon
5.Krzysztof SzwedXXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. CzackiegoWarszawa115,00kaon
Mateusz MichalewskiPrywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Królowej JadwigiLublin115,00kaon
Jan FilipowiczXII Liceum OgólnokształcąceŁódź115,00kaon
8.Marek MystkowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaBiałystok113,25kaon
9.Wojciech MicałLiceum Ogólnokształcące im. KENStalowa Wola112,50kaon
10.Piotr PytlowskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2Olsztyn109,75kaon
11.Łukasz LampartLiceum Ogólnoształcące im. Jana Pawła II, Sióstr PrezentekRzeszów109,50kaon

Klasa II liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Kacper OreszczukZSO Nr 6 im. J. KochanowskiegoRadom138,75hiperon
2.Kamil DzikowskiZespół Szkół nr 14Wrocław130,00hiperon
3.Katarzyna KosowskaLiceum Ogólnokształcące im. AKBiałobrzegi123,75kaon
4.Michał SułekZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin120,75kaon
5.Michał HamudaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoKraków118,50kaon
6.Jakub ZielińskiLiceum Ogólnokształcące nr 3Wrocław117,50kaon
7.Maksymilian WojtasZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin116,50kaon
8.Piotr MorawieckiMiędzynarodowe Gimnazjum nr 51 i Liceum Ogólnokształcące MeridianWarszawa113,75kaon
9.Robert FerensZespół Szkół nr 2Rybnik112,00kaon
10.Tomasz LechZespół Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana WyszyńskiegoDynów111,25kaon

Klasa III liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Waldemar KlukIII Liceum OgólnokształcąceRzeszów150,00hiperon
2.Konrad SzymańskiV Liceum OgólnokształcąceKraków135,00hiperon
3.Oskar SłowikZespół Szkół nr 2Wałbrzych118,25kaon
4.Dariusz MatlakII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoKraków118,00kaon
5.Łukasz DunajLiceum OgólnokształcąceRopczyce113,75kaon
6.Jakub PawlikowskiLiceum Ogólnokształcące nr 3Wrocław113,50kaon
7.Radosław PiórkowskiII Liceum Ogólnokształcące im. gen. AndersaChojnice111,25kaon
8.Ireneusz SzulcI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana CzarnieckiegoChełm110,00kaon
Dawid NiziołZespół Szkół OgólnokształcącychZaklików110,00kaon
10.Filip FicekV Liceum OgólnokształcąceKraków108,75kaon
Izabela BudzyńskaZespół Szkół OgólnokształcącychZaklików108,75kaon
Mateusz BrodaLiceum OgólnokształcąceRopczyce108,75kaon
Kamil GrabskiI Liceum Ogólnokształcące im. A. MickiewiczaStargard Szczeciński108,75kaon
Roman ChomikI Liceum Ogólnokształcące im. W. BroniewskiegoBełchatów108,75kaon

Wróć do góry

Lwiątko 2011

Klasa 1-2 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Konrad PaluszekGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42Warszawa131,25hiperon
Maciej KucharskiZespół Szkół nr 14Wrocław131,25hiperon
3.Mateusz KałużnyZespół Szkół Nr 61, Gimnazjum 59Warszawa124,75kaon
4.Tymoteusz MiaraGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42Warszawa120,00kaon
5.Albert TurowskiGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42Warszawa117,50kaon
Bartosz SójkaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Jelenia Góra117,50kaon
7.Kamil KaczmarekVII LO im. Dabrówki i Gimnazjum DwujęzycznePoznań113,75kaon
8.Adam Nałęcz-JaweckiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 STOWarszawa112,50kaon
9.Paweł SoleckiGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42Warszawa112,25kaon
10.Grzegorz KotyszZespół Szkół Ogólnokształcących nr 10Gliwice110,00kaon

Klasa 3 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Grzegorz AdamskiZS nr 1-Gimnazjum i Liceum im. ks. P. SkargiSzamotuły131,25hiperon
2.Jan ŻyczkowskiGimnazjum Integracyjne nr 15Kraków113,75kaon
3.Darek DulkaZespół Szkół Nr 66Warszawa112,50kaon
Tomasz KaliszukPubliczne Gimnazjum nr 2 im. M. KopernikaBarlinek112,50kaon
5.Michał KreftPrywatne Gimnazjum im. I. J. PaderewskiegoLublin110,00kaon
6.Paweł ZaleckiKatolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji KrakowskiejKraków108,75kaon
Jakub StarońGimnazjum nr 1 im. Ks. Tomasza WuweraPawłowice108,75kaon
8.Wojciech JabłońskiGimnazjum nr 1Józefów108,50kaon
9.Jan PodsiadłoKatolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji KrakowskiejKraków106,25kaon
Karol PiechalakGimnazjum im. NoblistówRokietnica106,25kaon

Klasa I liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Kacper OreszczukZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. J. KochanowskiegoRadom138,75hiperon
2.Grzegorz MolendaLiceum Ogólnokształcące nr III im. Wł. BroniewskiegoOstrowiec Świętokrzyski128,00hiperon
3.Katarzyna KosowskaLiceum Ogólnokształcące im. Armii KrajowejBiałobrzegi118,75kaon
4.Mikołaj BlazIV Liceum Ogólnokształcące im. M. KopernikaRzeszów111,25kaon
Kajetan OżarowskiZespół Szkół nr 14Wrocław111,25kaon
6.Bartosz PrusakVIII Liceum Ogólnokształcące im. A. MickiewiczaPoznań110,00kaon
7.Marcin FlorkowskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz109,50kaon
8.Piotr JabłońskiI Liceum Ogólnokształcące im. Wł. OrkanaLimanowa108,75kaon
Robert FerensZespół Szkół nr 2: II LO i Gimn. 18Rybnik108,75kaon
Jerzy PolanowskiZespół Szkół nr 14Wrocław108,75kaon

Klasa II liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Waldemar KlukIII Liceum Ogólnokształcące im. C. K. NorwidaRzeszów115,00kaon
2.Piotr UrbańczykVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice111,25kaon
3.Filip FicekV Liceum Ogólnokształcące im. A. WitkowskiegoKraków110,75kaon
4.Maciej GałkaII Liceum Ogólnokształcące im. dr. Wł. PniewskiegoGdańsk110,25kaon
5.Michał PędzimążLiceum Ogólnokształcące nr III im. Wł. BroniewskiegoOstrowiec Świętokrzyski110,00kaon
Bartosz TarnawskiZespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1Katowice110,00kaon
Mateusz GołębiewskiZespół Szkół nr 14Wrocław110,00kaon
Jakub OsmalekZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz110,00kaon
9.Sebastian OlędzkiI Liceum Ogólnokształcące im. A. MickiewiczaBiałystok108,75kaon
10.Jakub BrzoskoI Liceum Ogólnokształcące im. A. MickiewiczaBiałystok107,50kaon

Klasa III liceum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Dominik SuszalskiII Liceum Ogólnokształcące im. R. TrauguttaCzęstochowa141,25hiperon
2.Wojciech TarnowskiII Liceum OgólnokształcąceRzeszów137,50hiperon
3.Adam WyrzykowskiV Liceum Ogólnokształcące im. A. WitkowskiegoKraków133,75hiperon
4.Karol SuszczyńskiZespół Szkół nr 14Wrocław130,00hiperon
5.Krzysztof SkrzyneckiZespół Szkół nr 14Wrocław127,50hiperon
6.Michał BartwickiZespół Szkół OgólnokształcącychStarogard Gdański122,50kaon
7.Mateusz PopekLiceum Ogólnokształcące nr II im. J.ChreptowiczaOstrowiec Świętokrzyski121,25kaon
8.Marcin ŚliwaI Liceum Ogólnokształcące im. St. StaszicaLublin118,75kaon
9.Kamil KoszarnyZespół Szkół OgólnokształcącychBiłgoraj117,50kaon
10.Krzysztof JanasI Liceum Ogólnokształcące im. Marcina KromeraGorlice111,25kaon
Łukasz DykcikPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejŁódź111,25kaon

Wróć do góry

Lwiątko 2010

Klasa 1-2 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Jakub SupełGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42Warszawa135,00hiperon
Grzegorz AdamskiZespół Szkół Nr 1-Gimnazjum i Liceum im. ks.P. SkargiSzamotuły135,00hiperon
3.Paweł ZaleckiKatolickie Gimnazjum i Liceum im. Świętej Rodziny z NazaretuKraków130,00hiperon
4.Michał TurskiGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42Warszawa126,75hiperon
5.Krystian KoziatekPubliczne Gimnazjum im. Gen. Aleksandra Krzyżanowskiego "Wilka"Kadzidło123,75 kaon
Michał MazurGimnazjum nr 3 im. Noblistów PolskichGliwice123,75kaon
Filip ŚniegułaGimnazjum 58 im. Jana Nowaka JeziorańskiegoPoznań123,75kaon
8.Jakub StarońGimnazjum nr 1 im. ks. Tomasza WuweraPawłowice122,00kaon
9.Andrzej PustelnikGimnazjum nr 6 im. J.Pawła IITarnów121,25kaon
10.Radosław PotkajPubliczne Gimnazjum im. Gen. Aleksandra Krzyżanowskiego "Wilka"Kadzidło120,00kaon

Klasa 3 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Mateusz ZielińskiGimnazjum i Liceum AkademickieToruń131,25hiperon
2.Kacper OreszczukZespół Szkół SamorządowychGarbatka-Letnisko128,75hiperon
3.Adam FrankGimnazjum nr 2Bieruń128,25hiperon
4.Kajetan NadolskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz125,00hiperon
5.Maksymilian WojtasZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin124,25kaon
6.Maciej KacprzakLiceum Władysława IVWarszawa123,75kaon
Karol KosińskiGimnazjum i Liceum AkademickieToruń123,75kaon
8.Natanael SpisakV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków122,00kaon
Tomasz TokarskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 11Bytom122,00kaon
10.Filip RochowiakGimnazjumJanikowo121,25kaon

Klasa I liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Sebastian OlędzkiI LO im. A. MickiewiczaBiałystok121,25kaon
Aleksander SasLO nr 3 im. A. MickiewiczaWrocław121,25kaon
Jakub KlenckiI LO im. M. Kopernika w ŁodziŁódź121,25kaon
4.Bartosz TarnawskiZespół Szkół Katolickich Nr 1Katowice120,75kaon
5.Jakub PawlikowskiLO nr 3 im. A. MickiewiczaWrocław120,00kaon
6.Tomasz ProkopLO nr 2 im. J. ChreptowiczaOstrowiec Świętokrzyski118,50kaon
Maciej GałkaII Liceum OgólnokształcąceGdańsk118,50kaon
8.Jakub BrzoskoI LO im. A. MickiewiczaBiałystok117,50kaon
9.Piotr UrbańczykVIII LO im. M.Skłodowskiej-CurieKatowice117,25kaon
10.Bartłomiej SłyśI LO im. M. KopernikaKrosno115,00kaon
Marcin SobolLO nr 3 im. A. MickiewiczaWrocław115,00kaon

Klasa II liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Adam WyrzykowskiV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków135,00hiperon
2.Wojciech Tarnowski2 Liceum OgólnokształcąceRzeszów133,75hiperon
3.Karol SuszczyńskiZespół Szkół nr 14Wrocław127,50hiperon
4.Stanisław KobusGimnazjum i Liceum AkademickieToruń118,50kaon
5.Marcin ŚliwaI LO im. St. StaszicaLublin110,00kaon
6.Jakub SawickiIII LO im. A. MickiewiczaKatowice108,75kaon
7.Wojciech DybaZespół Szkół Ogónokształcących -LO im.KENStalowa Wola106,25kaon
8.Piotr RogackiZespół Szkół nr 2Wałbrzych102,00kaon
9.Adam PańkowskiI LO im. A. MickiewiczaBiałystok101,25kaon
Roman StasińskiPubliczne LO Nr II z Oddz. DwujęzycznymiOpole101,25kaon

Klasa III liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Adam ŚcibiorVIII LO im A MickiewiczaPoznań130,00hiperon
2.Paweł ŻukI LO im. B. KrzywoustegoSłupsk127,50hiperon
3.Jakub ChęcińskiPowiatowe Liceum im. St. WyspiańskiegoKęty123,75kaon
4.Daniel GustawIV LO im. T. KościuszkiToruń121,25kaon
5.Wacław BanasikVIII LO im. M. Skłodowskiej-CurieKatowice119,75kaon
6.Wojciech KaluskiVIII LO im. M. Skłodowskiej-CurieKatowice118,75kaon
Wiktor WolakI Liceum OgólnokształcąceZielona Góra118,75kaon
8.Wacław MorysonVIII LO im. A. MickiewiczaPoznań113,75kaon
9.Tomasz KępaI LO im. M. KopernikaŁódź112,50kaon
10.Krzysztof StrojnyV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków112,25kaon

Wróć do góry

Lwiątko 2009

Klasa 1-2 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Grzegorz AdamskiZS Nr 1 - Liceum i Gimnazjum im. ks. P.SkargiSzamotuły138,75hiperon Ω
2.Katarzyna KosowskaPubliczne Gimnazjum im. Obrońców Ziemi RadzanowskiejRadzanów133,75hiperon Ω
3.Artur PragaczZespół Szkół Sióstr NazaretanekKielce132,50hiperon Ω
3.Mateusz ZielińskiZS UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń132,50hiperon Ω
5.Kacper OreszczukPubliczne GimnazjumGarbatka-Letnisko131,25hiperon Ω
6.Kajetan OżarowskiZespół Szkół nr 14Wrocław130,00hiperon Ω
7.Michał SułekZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin128,75hiperon Ω
8.Wojciech GłogowskiZespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki,- Gim77, CXXII LOWarszawa125,00hiperon Ω
8.Zbigniew JuszkiewiczZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin125,00hiperon Ω
10.Tomasz TokarskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 11Bytom120,00kaon

Klasa 3 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Bartosz TarnawskiZespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1Katowice150,00hiperon Ω
1.Mateusz GołębiewskiZespół Szkół nr 14Wrocław150,00hiperon Ω
3.Jakub BrzoskoSpołeczne Gimnazjum STO nr 2Białystok131,25hiperon Ω
3.Sebastian OledzkiSpołeczne Gimnazjum STO nr 2Białystok131,25hiperon Ω
5.Piotr PółtorakKatolickie GimnazjumŻary128,25hiperon Ω
6.Krzysztof MędrelaKatolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z NazaretuKraków127,25hiperon Ω
7.Jakub PawlikowskiGimnazjum nr 2 im. K. K. BaczyńskiegoKępno125,00hiperon Ω
7.Kamil GrabskiGimnazjum Publiczne im. Noblistów PolskichStara Dąbrowa125,00hiperon Ω
9.Grzegorz BiałekZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz124,75kaon
10.Mariusz DomżałZespół Szkół nr 1 Gimnazjum nr 1Jeleśnia120,75kaon

Klasa I liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Karol Michał SuszczyńskiZespół Szkół nr 14Wrocław143,75hiperon Ω
2.Adam WyrzykowskiV Liceum OgólnokształcąceKraków137,50hiperon Ω
3.Dorota Babula2 Liceum OgólnokształcąceGorzów Wlkp.131,00hiperon Ω
4.Adam LeszczyńskiLiceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. MałachowskiegoPłock130,75hiperon Ω
5.Piotr PolanowskiI Liceum Ogólnokształcące im. St. StaszicaLublin130,00hiperon Ω
5.Maciej Wołoszka2 Liceum OgólnokształcąceGorzów Wlkp.130,00hiperon Ω
7.Maciej KieronI Liceum Ogólnokształcące im. St. StaszicaLublin122,50kaon
8.Wojciech SzczypkaIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaKatowice121,25kaon
9.Stanisław KobusZS UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń119,50kaon
10.Mateusz PopekLiceum Ogólnokształcące nr II im. J. ChreptowiczaOstrowiec Świętokrzyski118,75kaon

Klasa II liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Michał FitaI Liceum Ogólnokształcące im. T. KościuszkiWieluń136,25hiperon Ω
2.Paweł ŻukI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława KrzywoustegoSłupsk123,50kaon
3.Aleksander SzymanekZespół Szkół nr 14Wrocław115,00kaon
4.Mateusz RapickiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz113,75kaon
4.Paweł FerdułaLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza WielkiegoKoło113,50kaon
6.Michał WieczorekZespół Szkół Sióstr NazaretanekKielce106,75kaon
7.Tomasz KozikV Liceum OgólnokształcąceKraków105,25kaon
8.Krzysztof WieczorekXIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców WarszawyWarszawa102,50kaon
8.Korneliusz OsmendaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 10Gliwice102,00kaon
10.Krzysztof KitaLiceum Ogólnokształcące im. K. HolteiaOborniki Śląskie101,25kaon

Klasa III liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyTytuł
1.Jacek MusiałV Liceum OgólnokształcąceKraków140,00hiperon Ω
2.Damian SawickiI Liceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSiedlce138,75hiperon Ω
3.Marcin GóralczykLO w Zespole Szkół Ogólnokształcących i PolicealnychWysokie Mazowieckie131,25hiperon Ω
4.Mateusz JończykZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Racibórz127,50hiperon Ω
5.Bartosz GąsowskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin126,25hiperon Ω
5.Patryk DrobińskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz126,25hiperon Ω
7.Marcin KrężelV Liceum OgólnokształcąceKraków124,25kaon
8.Mateusz KaczmarekI LO im. ks. J. Kompałły i W.LipskiegoOstrów Wielkopolski121,25kaon
9.Marcin PaśkoZespół SzkółStrzyżów118,75kaon
9.Maciej MielczarekZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin118,75kaon

Wróć do góry

Lwiątko 2008

Klasa 1-2 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Aleksandra KuklaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Radom143,75
2.Bartosz TarnawskiZespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1  im. bł. ks. Emila SzramkaKatowice137,50
3.Krzystof MedrelaKatolickie Gimn.  im. Świętej Rodziny z NazaretuKraków135,00
4.Sebastian OlędzkiZespół Szkół Społecznych nr 2 STOBiałystok133,75
5.Paweł TabaszewskiZespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki
CXXII Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum 77
Warszawa132,50
6.Marcin OsiekowiczPubliczne GimnazjumSzepietów131,00
7.Wiktor KlonowskiPubliczne Gimnazjum nr 37Łódź130,00
8.Przemysław GumiennyMiejskie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja RejaKnurów128,75
9.Michał SienkiewiczSpołeczne Gimnazjum nr 20Warszawa126,00
10.Tomasz TokarskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 11
Gimnazjum nr 10
Bytom125,00

Klasa 3 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Adam WyrzykowskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 4
im. Cypriana Kamila Norwida, Gimnazjum nr 8
Olsztyn140,00
2.Ariel SikoraGimnazjum  im. Powstańców ŚląskichStrumień136,25
3.Witold DzięciołGimnazjum nr 42Warszawa130,00
4.Piotr SzeflerZespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika,
Gimnazjum i Liceum Akademickie
Toruń122,25
5.Michał BieleckiGimnazjum im. Polskich OlimpijczykówSzczebrzeszyn120,00
6.Maciej JakubczakGimnazjum nr 94Warszawa119,50
7.Magdalena JaniszewskaGimnazjum im. Jana Pawła IIGąbin113,75
8.Karol SuszczyńskiGimnazjum nr 4 im. Polskich OdkrywcówGłogów112,50
9.Roman StasińskiZespół Szkół OgólnokształcącychStrzelce Opolskie110,75
10.Jarosław KlamutGimnazjum nr 9 im. majora Hieronima
Dekutowskiego ps. „Zapora”
Lublin110,00

Klasa I liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Bartłomiej PaszkiewiczLO nr III im. Adama MickiewiczaWrocław123,75
2.Michał KrasnoborskiIII LO, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Gdynia117,50
3-4.Aleksandra KlimekV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków115,00
Michał PapajIII LO im. Bohaterów WesterplatteGdańsk115,00
5.Paweł ŻukI Liceum OgólnokształcąceSłupsk113,75
6.Paweł BugajnyLO im. Kazimierza WielkiegoKoło107,00
7.Mateusz RapickiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz106,25
8.Krzysztof KostrzewskiIII LO im. Unii LubelskiejLublin105,25
9.Marcin TerlikII LO  im. Konstantego Ildefonsa GałczyńskiegoOlsztyn105,00
10.Wacław BanasikVIII LO im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice103,75

Klasa II liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Marcin KrężelV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków122,50
2.Patryk DrobińskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz118,75
3.Bartosz GąsowskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin115,00
4.Maciej ŚmigielskiZespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń113,50
5.Paweł KulbokaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin112,50
6.Zbigniew DrogoszI LO im. Stefana ŻeromskiegoKielce111,00
7.Dorota WąsV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków110,25
8-9.Maciej CierniakI LO im. Władysława BroniewskiegoBolesławiec110,00
Michał DempcIII LO, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Gdynia110,00
10.Patryk PjankaVIII LO im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice108,75

Klasa III liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Michał KasprzykowskiVIII LO im. Stanisława WyspiańskiegoKraków121,25
2.Aleksander KubicaZespół Szkół i Placówek OświatowychBielsko-Biała120,75
3.Piotr SzyperskiLO nr III im. Adama MickiewiczaWrocław120,00
4.Grzegorz KępistyII LO  im. Cypriana Kamila NorwidaOstrołęka115,00
5.Witold ŚwiątkowskiZespół Szkół nr 14 im. Polonii BelgijskiejWrocław113,75
6.Michał AmborII LO im. Stefana BatoregoWarszawa107,75
7.Jacek JendrejIII LO im. Unii LubelskiejLublin107,25
8-10.Paweł SwaczynaSalezjański Zespół Szkół Publ. "Don Bosko"Świętochłowice106,25
Jan SzajdzińskiI LO im. Mikołaja KopernikaŁódź106,25
Paweł TarasiukI LO im. Mikołaja KopernikaŁódź106,25

Wróć do góry

Lwiątko 2007

Klasa 1-2 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Michał BieleckiGimnazjum im. Polskich OlimpijczykówSzczebrzeszyn124,50
2.Piotr SzeflerZespół Szkół Ogólnokształcących
"Gimnazjum i Liceum Akademickie"
Toruń123,75
3.Witold DzięciołGimnazjum nr 42Warszawa116,25
4.Adam WyrzykowskiGimnazjum nr 8
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
Olsztyn111,25
5.Karol SuszczyńskiGimnazjum nr 4 im. Polskich OdkrywcówGłogów110,00
6.Sebastian OleśZespół Szkół UrszulińskichRybnik108,75
7Bartłomiej KielakZespół Szkół PublicznychNowa Iwiczna107,50
8-9.Piotr RogackiZespół Szkół nr 2 im. Hugona KołłątajaWałbrzych106,25
Grzegorz ŻarneckiZespół Szkół nr 51 im. Ignacego DomeykiWarszawa106,25
10.Dariusz KulaczGimnazjum nr 1 im. Zjazdu GnieźnieńskiegoGniezno102,50

Klasa 3 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Zbigniew DziadoszPubliczne Gimnazjum w Zespole Szkół
im. Jana Pawła II
Sokołów Małopolski133,75
2.Mateusz MachalicaGimnazjum Fundacji "Elementarz"Katowice132,50
3-4.Paweł KaczorowskiGimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki
Grochowskiej
Warszawa130,00
Bartosz GłowinkowskiZespół Szkół nr 14 im. Polonii BelgijskiejWrocław130,00
5-6.Anna LewickaZespół Szkół SRKAK
im. Kardynała Prymasa Augusta Hlonda
Chorzów125,00
Paula RazinGimnazjumKrasnopol125,00
7-10.Michał FitaGimnazjum Publiczne im. Komisji Edukacji NarodowejLututów123,75
Michał KrasnoborskiGimnazjum nr 1Lidzbark Warmiński123,75
Michał PapajGimnazjum nr 20Gdańsk123,75
Adam WierzbickiZespół Szkół nr 51 im. Ignacego DomeykiWarszawa123,75

Klasa I liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Maciej ŚmigielskiZespół Szkół Ogólnokształcących
"Gimnazjum i Liceum Akademickie"
Toruń125,00
2.Mateusz JończykZespół Szkół OgólnokształcącychRacibórz118,50
3.Patryk DrobińskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz113,75
4.Marcin GóralczykLO im. Króla Kazimierza JagiellończykaWysokie Mazowieckie111,50
5.Marcin PaskoZespół SzkółStrzyżów109,25
6.Szymon GutZespół Szkół Ogólnokształcących nr 11Gliwice107,50
7.Kawecki DamianTechnikum Kształtowania ŚrodowiskaPiotrków Trybunalski106,25
8.Tomasz KociumakaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 11Gliwice106,25
9.Tomasz GałkoI LO im. Adama MickiewiczaBiałystok105,00
10.Ewa PawłowiczI LO im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski104,25

Klasa II liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Marcin DohnalikV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków130,00
2.Damian LeśniakV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków126,25
3.Przemysław BieniasI LO im. Mikołaja KopernikaŁódź123,75
4.Łukasz MarszałekI LO im. Mikołaja KopernikaKrosno118,75
5.Piotr SzyperskiIII Liceum OgólnokształcąceWrocław116,25
6.Aleksander KubicaZespół Szkół i Placówek OświatowychBielsko-Biała115,50
7.Joanna BogdanowiczZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin113,75
8.Patryk KabzińskiI LO im. Bolesława ChrobregoGniezno112,50
9.Jacek JendrejIII LO im. Unii LubelskiejLublin110,25
10.Jakub SkiepkoIII LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3Białystok108,50

Klasa III liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Maciej MachulecV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków136,25
2.Marcin BiedaLO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła IIRzeszów123,50
3.Marcin StanoII LO im. A. F. Modrzewskiego w Zespole Szkół OgólnokształcącychRybnik122,75
4.Paweł MagrytaI LO im. Stefana CzarnieckiegoChełm121,25
5.Karol DaszkiewiczIII LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1Gdynia116,25
6.Jacek TrepkowskiV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków112,50
7.Jan FuerstV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków112,25
8.Arkadiusz TomczukZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Bolesławiec112,00
9-10.Jacek MosakowskiV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków108,75
Krzysztof WójcikZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin108,75

Wróć do góry

Lwiątko 2006

Klasa 1-2 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Tomasz KępaGimnazjum w Zesp. Szkół Samorząd. nr 3Opoczno138,75
2.Marcin BaczyńskiGimnazjum nr 58Warszawa125,00
3.Joanna WitaGimnazjum nr 6Czerwionka-Leszczyny120,00
4.Michał PapajGimnazjum nr 20Gdańsk116,25
5.Karol GniazdowskiGimnazjum Sióstr Felicjanek nr 4
im. bł. M. Angeli Truszkowskiej
Warszawa115,00
6.Marek PaleskiGimnazjum nr 38Warszawa112,00
7.Michał LepekZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Bydgoszcz111,25
Adrian SzymczakGimnazjum w Zespole Szkół PublicznychŻydów 111,25
9.Aleksander SzymanekGimnazjum nr 1Racibórz110,75
10.Jan SochieraGimnazjum nr 1Racibórz108,75

Klasa 3 gimnazjum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Maciej ŚmigielskiZSO "Gimnazjum i Liceum Akademickie"Toruń130,00
2.Patryk DrobińskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz126,25
3.Bartosz GąsowskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin125,00
Michał WłodarczykGimnazjum nr 32 w ZSOI nr 4
im. Polskich Noblistów
Kraków125,00
5.Mateusz SnaminaPrywatne Gimnazjum Akademickie nr 6
im. Fryderyka Chopina
Kraków122,25
6.Piotr GodlewskiZSO nr 6 im. Jana KochanowskiegoRadom119,75
7.Mateusz JończykZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Racibórz118,75
8.Paulina GańczorzGimnazjum nr 6Czerwionka-Leszczyny117,50
9.Tomasz KociumakaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 11Gliwice117,50
Marcin PaskoZespół SzkółDobrzechów117,50

Klasa I liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Marcin DohnalikV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków126,25
2.Witold ŚwiątkowskiZespół Szkół nr 14Wrocław116,25
3.Aleksander GajosV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków114,75
4.Tomasz WysockiI LO im. Bolesława PrusaSiedlce112,25
5.Konrad MilczarekI LO im. Mikołaja KopernikaŁódź111,25
6.Jakub OchlaZespół Szkół nr 14Wrocław108,75
7.Jan PrątnickiV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków105,00
8.Agnieszka GrzybI LO im. Komisji Edukacji NarodowejSanok104,75
9.Aleksander KubicaV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała104,25
10.Marek MatysikZespół Szkół im. I. J. PaderewskiegoKnurów103,75
Jakub SkiepkoIII Liceum OgólnokształcąceBiałystok103,75

Klasa II liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Maciej MachulecV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków132,50
2.Jacek TrepkowskiV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków120,00
3.Jakub SzczęsnyI LO im. Ziemi KujawskiejWłocławek118,75
4.Krzysztof RozwadowskiXVIII LO im. Jana ZamoyskiegoWarszawa117,50
5.Jan FuerstV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków113,50
6.Maciej LisVIII LO im. Władysława IVWarszawa113,25
7.Paweł MagrytaI LO im. Stefana CzarnieckiegoChełm107,50
Dominik StożekXXXI Liceum OgólnokształcąceŁódź107,50
9.Mariusz KaczmarekV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała105,00
10.Karol MocniakIII Liceum OgólnokształcąceBiałystok104,50

Klasa III liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Łukasz DulnyZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin140,00
2.Paweł SierszeńI LO im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski121,25
3.Bartłomiej ChalfenLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław120,50
4.Grzegorz GilI LO im. Antoniego OsuchowskiegoCieszyn120,00
5.Andrzej RedlarskiGdańskie Szkoły AutonomiczneGdańsk111,00
6.Adam Ratajczak VI LO im. Wacława SierpińskiegoGdynia106,25
7.Jan ŚwierczIII LO im. Gen. SowińskiegoWarszawa104,75
8.Karol WędołowskiI LO im. Ziemi KujawskiejWłocławek102,25
9.Krzysztof UrbanekI LO im. Mikołaja KopernikaKrosno101,00
10.Wiktor WysockiV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków100,50

Wróć do góry

Lwiątko 2005

Klasa 1-2 gimnazjum

 Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Mateusz JonczykZespół Szkół OgólnokształcącychRacibórz130,00
2.Paulina GańczorzGimnazjum nr 6Czerwionka-Leszczyny128,75
Maciej GrzegrzółkaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin128,75
4.Joanna BrzezińskaZespół SzkółUrszulin126,25
Patryk PjankaGimnazjum nr 1Sosnowiec126,25
Maciej Śmigielski ZSO "Gimnazjum i Liceum Akademickie"Toruń126,25
7.Patryk DrobińskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz125,00
Jacek MusiałGimnazjum nr 16Kraków125,00
9.Jakub OćwiejaGimnazjum Publiczne nr 1Czechowice-Dziedzice121,25
10.Miłosz Pacholczyk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 57Warszawa120,00

Klasa 3 gimnazjum

 Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Marcin DohnalikGimnazjum nr 15 w ZSOI nr 1Kraków143,75
Konrad SklorzI Społ. Gimn. im. S. Konarskiego STOKatowice143,75
3.Joanna BogdanowiczZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin142,50
4.Aleksander KubicaGimnazjum im. Juliana FałataBystra140,00
5.Radosław BurnyGimnazjum nr 5Płock137,50
6.Gabriel BartoszekGimnazjum nr 6Czerwionka-Leszczyny133,75
Łukasz CzempielGimnazjum nr 6Czerwionka-Leszczyny133,75
8.Piotr SzyperskiGimnazjum nr 1 im. H. D. SteinhausaWrocław132,50
9.Damian LeśniakGimnazjum nr 16Kraków130,00
10.Michał WojciechowskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 10Poznań128,75

Klasa I liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Jan FuerstV LOim. Augusta WitkowskiegoKraków128,75
2.Szymon JędrzejewskiSO nr 6 im. Jana KochanowskiegoRadom120,00
Bartosz RajsLO im. Marii Skłodowskiej-CurieAndrychów120,00
4.Krzysztof WójcikZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin118,75
5.Konrad MisaIV Liceum OgólnokształcąceRzeszów117,50
Oskar KopczyńskiV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków117,50
7.Maciej MachulecV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków115,00
8.Sebastian GóreckiVIII LO im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice112,50
9.Karol DaszkiewiczIII LO, Gimnazjum nr 24Gdynia110,00
Grzegorz SobczakZSO nr 6 im. Jana KochanowskiegoRadom110,00
Krzysztof WesołowskiPowiatowy Zespół nr 1 Szkół OgólnokształcącychOświęcim110,00

Klasa II liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Paweł GłoszZespół Szkół im. I. J. PaderewskiegoKnurów123,75
2.Miłosz GóralczykZespół Szkół im. I. J. PaderewskiegoKnurów117,50
3.Wojciech EkertZespół Szkół nr 2Wałbrzychu113,75
Paweł SierszeńI LO im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski113,75
5.Adam RatajczakVI LO im. Wacława SierpińskiegoGdynia112,50
Juliusz StasiewiczI Liceum OgólnokształcąceBiałystok112,50
7.Łukasz DulnyZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin111,75
8.Przemysław PiotrowskiIII LO im. Mikołaja KopernikaKalisz110,00
Bartłomiej ChalfenLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław110,00
10.Tomasz BadowskiZespół Szkól Ogólnokształcących nr 1Olsztyn108,75

Klasa III i V liceum i technikum

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Tomasz LakotaVIII LO im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice118,25
2.Mateusz BrzeszczVIII LO im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice102,50
2.Sebastian ChojniakZespół Szkół OgólnokształcącychPisz102,50
4.Mateusz KakarekoI LO im. Adama MickiewiczaBiałystok100,00
4.Piotr NayarVIII LO im. Władysława IVWarszawa100,00
4.Marcin KołodziejLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław100,00
7.Maciej HermanowiczZespół Szkól Ogólnokształcących nr 1Olsztyn96,75
8.Marcela BatkiewiczI LO im. S. GoszczyńskiegoNowy Targ96,50
9.Jakub KonopkoII LO im. Zbigniewa HerbertaBrzeg95,00
10.Stanisław WoźniakZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Poznań94,25

Wróć do góry

Lwiątko 2004

1-2 klasa gimnazjum:

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Marcin DohnalikGimnazjum nr 15Kraków145,00
2.Maciej ŚmigielskiZespół Szkół „Gimnazjum i Liceum Akademickie"Toruń143,75
3.Konrad SklorzZespół Szkół Społecznych im. S. KonarskiegoKatowice136,25
4.Szymon NowickiZespół Szkół nr 1Warszawa135,00
Aleksander KubicaGimnazjum im. J. FałataBystra135,00
6.Joanna BogdanowiczZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin133,75
Damian SawickiPubliczne Gimnazjum nr 6Siedlce133,75
8.Łukasz KrakowiakZespół Szkół Katolickich im. ks. Jana DługoszaWłocławek133,50

3 klasa gimnazjum:

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Przemysław MakiewiczZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Szczecin136,25
2.Paweł DuchGimnazjum nr 2Bielawa135,00
3.Marek SzczepańczykGimnazjum nr 1Suwałki124,75
4.Bartłomiej KamińskiZespół Szkół nr 1Warszawa121,25
5.Tomasz SzumskiZespół Szkół nr 6Koszalin120,00
6.Piotr SmulewiczGimnazjum nr 1Skierniewice117,50

I klasa liceum i technikum:

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Łukasz DulnyZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin131,25
Mariusz ZabrockiI LO im. Adama MickiewiczaBiałystok131,25
3.Kornel MaczyńskiV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała130,00
4.Adam RatajczakVI LO im. W. SierpińskiegoGdynia127,50
5.Wojciech EkertZespół Szkół nr 2Wałbrzych119,50
6.Marcin ZychowiczLO im. Polskiej Macierzy SzkolnejMińsk Maz.117,50
7.Ewa RojczykII LO im. Marii KonopnickiejKatowice116,25
8.Artur Budniak ZSO, I LO im. B. KrzywoustegoGłogów113,00

II klasa liceum i technikum:

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Wojciech RzępałaXXXIII LO im. M. KopernikaWarszawa125,00
2.Paweł ZaborskiV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków123,75
3.Piotr MigdałV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała117,50
4.Mateusz BrzeszczVIII Liceum OgólnokształcąceKatowica116,75
5.Bartosz ZaborowskiXVIII LO im. J. ZamoyskiegoWarszawa115,00
6.Mateusz ŁąckiV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków113,75
7.Piotr PodskarbiII LO im. Marii KonopnickiejKatowice111,25

IV i V klasa liceum i technikum:

Imię i nazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1.Jakub KowalskiII LO im. A. MickiewiczaRaciborz119,25
2.Marek GiebułtowskiI Liceum OgólnokształcąceBochnia104,50
3.Adrian LewandowskiII LO im. M. KopernikaWłocławek100,50
4.Tomasz DziedzicI LO im. J. I. KraszewskiegoBiała Podlaska98,75
5.Artur ZającZespół Szkół Ogólnokształcących nr 3Gliwice92,00
6.Natalia BielczykVIII Liceum OgólnokształcąceKatowice90,00

Wróć do góry

Lwiątko 2003

Imię i nazwiskoKlasaSzkołaMiejscowośćPunkty
Wojciech Ekert3. gim.Zespół Szkół Nr 2 im. Hugona KołłątajaWałbrzych126,25
Krzysztof PawłowskiI lic.Liceum im. Stanisława StaszicaWarszawa123,75
Bartłomiej Kamiński2. gim.Zespół Szkół nr 1, ul. Staffa 3/5Warszawa120,00
Mateusz Kopeć3. gim.Zespół Szkół nr 1, ul. Staffa 3/5Warszawa118,75
Jerzy OrłowskiIV lic.Liceum im. Tadeusza CzackiegoWarszawa117,50
Maciej Lis2. gim.Gimnazjum przy VIII LO im. Władysława IVWarszawa115,50


Wróć do góry


Poprawny CSS!

Lwiątko 2017. SAiP V LO © .